Vážení zákazníci, i přes veškerou naši snahu dochází ke zpoždění dodávek Vašich objednávek v řádu několika dnů. Omlouváme se a prosíme o trpělivost.

799,0000

Hlavička, tel+otvírací doba

Po - Čt 8 - 16 hod, Pá 8 - 14 hod

Věrnostní program

Věrnostní akce granulí Imagine

 

Věrnostní akce Imagine 5 + 1

Platné od 10.9.2015

Ze zakoupených produktů Imagine vystřihněte EAN kód. Pět takto vystřižených kódů, spolu s formulářem (viz níže), doručte do kanceláře firmy JUKO petfood, (zašlete je poštou, předejte je řidiči při závozu, obchodnímu zástupci při návštěvě, nebo přijďte osobně). S následující objednávkou Vám bude doručen produkt ZDARMA. Nebo si jej vyzvedněte osobně – rádi Vás uvidíme.

Kódy je možné kombinovat, vždy však dodržte stejnou velikost balení – produkt zdarma bude mít velikost stejnou, jako bude velikost odevzdaných EAN kódů. Druh máte možnost zvolit sami. V případě kombinace EAN kódů různých váhových velikostí si vyhrazujeme právo dodat jako produkt zdarma ten, který odpovídá váze nejmenšího produktu z dodaných EAN kódů.

V případě, že u zákazníka evidujeme neuhrazené faktury po datu splatnosti více jak 14 dní, bude produkt zdarma poskytnut až po úplném uhrazení dlužné částky.

Poskytovatel JUKO petfood s.r.o. si vyhrazuje právo kdykoliv změnit nebo upravit podmínky.

 JUKO petfood s.r.o., Vážany nad Litavou 279, 684 01 Slavkov u Brna, ČR, www.juko-krmiva.cz

 

Pokud kódy budete zasílat, prosím vyplňte a přiložte do obálky: Akce Imagine 5+1